۲۳ مهر ۱۳۹۰

فارسی شکر است و پارسی قند و کله پاچه سنت و خون سرخ

  • رهبر انقلاب اسلامی، با اشاره به واقعیات و حوادث منطقه و جهان، رژیم آمریكا را در چشم ملتهای جهان حكومتی منزوی و منفورترین دولتها برشمردند و خاطرنشان كردند: رئیس جمهور كنونی آمریكا دو سال قبل برای فریب افكار عمومی منطقه، در مصر به تملق گویی پرداخت اما امروز در همان كشور و دیگر كشورهای منطقه، مردم شعارهای ضد آمریكایی سر می دهند.

آیت الله خامنه ای با اشاره به هراس رئیس جمهور آمریكا از مردم منطقه افزودند: این شخص حتی هنگام سفر به افغانستانِ تحت اشغال نیروهای آمریكایی و ناتو نیز، از پایگاه هوایی بگرام خارج نشد و جرأت نكرد به كابل برود چرا كه در میان ملتها منزوی است و از آنها می ترسد.


آیت الله خامنه ای در بخش دیگر از سخنانشان با اشاره به وجود زمینه های مستعد در استان كرمانشاه، افزودند میزان بیكاری در منطقه بالاست و دولت باید با استفاده از امكانات و توانایی های خود برای حل مشكلات استان اقدام كند و جوانان عزیز نیز با پیامدهای اجتماعی بیكاری از جمله اعتیاد و فساد اخلاقی مبارزه كنند.


  • کیهان در پایان ستون طنز خود نوشته از شخصی پرسیدند اگر ۴ تا کله گوسفند داشته باشیم و ۱۶ تا پاچه از کجا می توانیم بفهمیم که کدام پاچه مال کدام کله است؟ و یارو جواب داد، اینکه کاری ندارد، پاچه ها را قلقلک می دهیم، هریک از کله ها که خندید می فهمیم پاچه مال همان کله است.

  • طائب خاطر نشان كرد:امریكا با ادعای ترور سفیر عربستان، می خواهد مسیر نگاهها را به ایران برگرداند. والا ما نیاز به ترور سفیران عربستانی نداریم. ما اگر نیاز به ترور كسی را داشته باشیم، آنقدر توان داریم كه خود ملك عبدالله را ترور كنیم، اصلا مورچه چیه كه كله پاچش چی باشه!

  • سایت الف گفت: عودالفیصل باید بداند ملت ایران بابت كشتار وحشیانه حجاج ایرانی در سال ۶۶ از خاندان سعودی كینه‌ای خونی به دل دارد و قصاص آن خون‌های پاك را ازیاد نبرده است.

خدا آن روز را نیاورد ولی اگر قرار باشد خشم فروخورده ملت ایران از خیانتها و جنایتها و خباثتهای آل سعود آزاد شود، نیروهای نظامی ایران یك شبه نام كثیف سعودی را از سرزمین مقدس حجاز پاك خواهند كرد.

  • جعفر پناهی به شش سال حبس تعزیزی وهمچنین به 20 سال محرومیت از ساخت و كارگردانی هر نوع فیلم و نوشتن فیلمنامه و هر نوع مصاحبه با رسانه‌های نوشتاری و شنیداری و دیداری داخلی و خارجی و خروج از كشور جز برای سفر حج و یا درمان ضروری با تودیع وثیقه محكوم شد.
  • این شُکرانه‌ها نه، شِکَرانه‌ها بعدا اضافه شد:
  • وی ادعا کرده است: «سینمای ایران فاحشه خانه است، مگر صبح تا شب عکس‌های هنرمندان چاپ نمی‌شود. وقتی زن‌های ما افتخارشان این است که عکس‌های خود را به صورت نیمه عریان در اینترنت بگذارند، یعنی خودشان یک پا آنجلینا جولی هستند.»

    سلحشور در ادامه اضافه کرده که «خانواده سینما صهیونیستی و هالیوودی است و باید اذعان کرد که سینمای ایران برای ایران نیست، سینمای ایران عضوی از سینمای دنیا است.»

هیچ نظری موجود نیست: