۶ مرداد ۱۳۸۹

شوخیرئيس ستاد كل نيروهاي مسلح در ديدار با اعضاي شوراي مركزي و مديران سازمان بسيج جامعه پزشكي كشور، در خصوص استراتژي بسيج گفت: استراتژي بسيج عبارت است از تربيت، آموزش و تزكيه گروه‌هاي متقي پيشتاز در هر قشر جامعه، بسيج مي‌تواند زمينه ظهور را با آماده سازي مردم مهيا كند.
به گزارش ايلنا، سردار سرلشكر سيدحسن فيروز آبادي، افزود: استراتژي بسيچ بايد زمينه پذيرش حكومت جهاني مهدي(عج) را فراهم كند و اين زمينه‌سازي هم، كار سخت و غيرممكني نيست. اگر حاكميت ظالم باشد و مردم هم آماده نباشند، دعا كردن ما تاثير ندارد. وي تصريح كرد: راهبرد و استراتژي كلان بسيج و مباني جمهوري اسلامي آنقدر دقيق و مستحكم است كه كسي قادر به وارد كردن خدشه به آن مباني نيست. ما نگران طواغيت و استعمار نيستيم نگران بشر هستيم كه خداي متعال براي او انبيا را فرستاده است، اهداف بسيج همان اهداف انبياست، پيامبر در روزهاي ابتداي بعثت كار اصلي‌اش تربيت بسيجياني مثل ياسر و سميه و بلال حبشي بود.
فيروزآبادي افزود: براي شكستن پروژه‌هاي استعماري نمي‌توان داخل پروژه‌هاي آنان بازي كرد. تحول در علوم به اين معناست كه ما، روزگاري پرچمدار علم بوديم، امروز كه افراد برجسته‌تري داريم بايد پيشتاز باشيم.


همینطوری نمی‌گذارند کارمان را بکنیم و سرمان به کار خویش و شهرمان، اینجا مشغول باشد. هی حواسمان را پرت می‌کنند. یکی و دو تا و سه تا هم نیست. این روزها از درو دیوار می ریزد. گویی عمدی در کار است. می‌خواهی توقف نکنی، می‌گذری. یکی دیگر درشت تر جلو چشمت ظاهر می‌شود. مثل اینکه می‌خواهند مردم را از، بعضی از مردم را از خواندن و مطلع شدن بیزار کنند. این‌ها تنها یکی از حرف‌ها و صحبت‌ها و سخن‌راندن‌های این روزهاست. پر است، پر است. حالا دیگر مثل روز روشن است که با یک فرقه به همان معنای امروزین «سکت» روبرو هستیم. فاصله‌ها که برداشته شود، سوختن می‌ماند. آتش التهاب. ممکن است هم که آن اتش خیلی دور نباشد. امان از وقتی که عده‌ای اسب خیالشان کوتاه رو باشد. آنوقت در بهشتشان که خیال کرده بودند، با خیالات خام و کال و تنگشان، می‌نشینند با پول نفت. بهشت همان است که آنان به اندازه بضاعتشان تصور کرده بودند و اینبار غلط نمی‌کنند که هبوط کنند. بیشتر از محمد خواهند جنگید به اندازه علی نرم نخواهند بود، چون او خانه نخواهند نشست و خیابان پر می‌شود از بلال و یاسر و سمیه. اینبار بغداد را فتح خواهند کرد. و انتظار به پایان خواهد رسید. و خیلی چیزهای دیگر . خیال همه را راحت خواهند کرد. شوخی شوخی.

هیچ نظری موجود نیست: